majulinka*

Kde můžu pohodlně konverzovat s cizinci , např. Angličany, Francouzy…

Nejlepší odpověď
Kajdamajda

Facebook, seznamky (Lidé.cz) nebo skype…také když si dáš na skype do profilu že bydlíš v anglii, spoustu lidí tě požádá o ontakt :)

Další odpovědi
briketka10

můžeš si psát i jinde např. na Osobnosti.cz
i na YouTube, jestli Tě ovšem zajímá hudba,
herci, filmy a skupiny..
jen se zaregistruješ, pak přihlašuješ : riziko
zneužití nehrozí jako na sociálních sítích já
používám FB jen zřídka..

Irisa

Internetově třeba přes Omegle, kde je možnost pokec s webkou :)

anonym

S cizinci můžeš pohodlně konverzovat kdekoliv, třeba v Praze, v Brně, v Ostravě, v Písku ...... Pokud bys pracovala jako recepční v hotelu s mezinárodní klientelou, tak určitě kdekoliv. Kromě toho s Angličany nejlépe v Anglii a v anglicky mluvících zemích a s Francouzi ve Francii a francouzsky mluvících zemích.
Mně osobně chodí každou chvíli žádost o kontakt na FB nebo skypa, kde se mi ozývají zájemci o konverzaci téměř z celého světa. Na rozdíl od Tebe takový zájem nemám, tak to mažu. Určitě to ale je bezpečná cesta, jak se v jazycích zdokonalit.

Krakis

Majulinko,a co je to pro tebe pohodlně ? Sedět u počítače ? To umí každý (s prominutím) vůl.Není lepší chodit mezi lidi a komunikovat osobně? Pokud nemůžeš cestovat po světě,stále jsou zde výstavy,kavár­ny,koncerty,…