Calimë

Kde můžu koupit za levnou cenu polystyrenovou nástěnku o rozměrech 2501802cm?

Nebo- jaký polystyren se na nástěnku nejvíce hodí? Můžou mi to nařezat třeba v BAUHAUSu či v OBI apod.?

Nejlepší odpověď
anonym

Polystyren si uřízneš případně sama (nahřátým nožem) nebo pilkou a koupíš desku různých rozměrů i tloušťky v každých stavebninách. V Bauhausu, OBI atd. ho budou mít jistě také. Nevím, co je pro tebe dosažitelnější. Já třeba pro takové věci jezdím do nedalekého městečka do stavebnin, do Bau se mi nevyplatí jet pro jednu desku.

Další odpovědi
Drap

Polystyren o síle 2 cm , nařežeš lehce i sama ostrým průmyslovým /ulamovacím/ nožem. Běžný polystyren se prodává v tabulích o velikosti 100 × 50 cm. Takže budeš muset použít více tabulí. Zakoupíš ve všech stavebninách, supermarketech a podobně.

hanulka11

koupíš i hotové nástěnky (ale takový rozměr jako uvádíš , asi těžko trefíš)

v marketech nejspíš polystyrenu musíš koupit celou desku, ale mají různé velikosti

terry

250 *180 je velký rozměr a běžně se neprodává. Asi vůbec.
Polystyren není drahý, kup si více desek.
Musíš jen vymyslet, jak je dobře spojit, aby spoje držely pohromadě.
Možná bych také zvažovala, vzhledem k rozměru., silnější než 2 cm, cenově to o moc dráž nevyjde,

elektrikář

Na nástěnku je lepší hobra je pevnější a nedrobí se mají to ve stavebninách v 2 m deskách LÁMACÍM NOŽEM JÍ PŘIŘÍZNEŠ NA KAŽDÝ ROZMNĚR..