Avatar uživatele
plebs

Kde může být pravděpodobně pravda po útoku na Polsko?

President USA je nepravděpodobné že by útok provedla RF, president UA dodám důkazy že to provedla ruská armáda, dle Gazety W. raketa dopadla na polské území nebo její část a po výbuchu zůstala jáma 25×5 metrů.

Zajímavá 0 před 525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Pravdu se nikdy nedozvíme. Stejně by nebylo jak to ověřit. Nemá smysl dál se tím zabývat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Polský prezident Andřej Duda už včera řekl, že to vypálili Ukrajinci, a byla to nešťastná náhoda. Proč chodit za kováříčkem, když kovář ví víc. Samozřejmě že se to protiruským válečným štváčům nelíbí. Nehodí se to do vyprávěnky, že vždycky za každých okolností je vinno Rusko. Takovým bylo všechno jasné už v první vteřině. Potom museli sklapnout, jako třeba Zelenský. Omluvil se snad?

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Vyšetřování bude podle mě hotovo poměrně rychle, v řádu týdnů, max. měsíců, jsou tam poškození, bude potřeba zjistit zodpovědnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Z mně dostupných informací Ukrajinci sestřelili ruskou raketu a trosky dopadly na polské území. Vše bude, myslím si dokonale vyšetřeno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Podle mě je nejpravděpodob­nější,že ukrajinci chtěli sestřelit ruskou raketu.Ale minuli a jejích raketa dopadla do Polska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jedna z verzí Zelenskyj poslal do Polska raketu v touze dopomoci světu konečně rozpoutat skutečné peklo na jehož konci shledává světovou mapu bez RF a Severní Koreje, mezi kluky jsme tomu jako děti říkali zneužití dobroty kamaráda. Taková zneužití byla vzhledem k charakteru a povaze v tomto věku docela velkého množství kamarádů celkem běžná, stejně jako prakticky každým dnem může snadno přijít zmiňované peklo (bo některé přerostlé děti být krysou i nad rámec vlastního dětství PROSTĚ BAVÍ).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
plebs

Paul1 trosky z rakety pravděpodobně by nebyl kráter 25×5 metrů, ovšem někteří naši politici mají okamžitě jasno nejdříve vypustí moudro a později zapnou částečně mozek.
Jenom gen. Petr Pavel a president USA zachoval klid / jsou si vědomi jak jsme blízko k 3 sv. válce / a válečnici v ČR a většina 85% občanů má ihned jasno jasno, pokud by Rus nenapadl UA nemohlo se to stát. A další by dodal pokud by tam nebyl míšunk obyvatel tak se to nestalo možná také nebýt Marxe, Engelse a Lenina tak nebyl komunismus.

Avatar uživatele
Ametyst

Co na to Američani? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HMHBsHtol­CA

Avatar uživatele
Pepa25

zjentek: Tato verze má jednu velkou slabinu: chybí jí logika. Ale to je u konspiračních terorií docela obvyklé 😉

Avatar uživatele
zjentek

Ano, vyprovokovaná válka na UA je „slabinou“, stejně jako bude i ta světová válka. Ty to víš, já to vím. Ví to ale i fašisticky smýšlející jedinci? Jen nejsem tak naivní, že bych si myslel, že vykořisťování světa Západem v současné podobě by snad mohlo trvat dalších třeba 50 let bez světové války a nenažranci si v klídečku dalších 50 let bohatli. Tohle si může myslet už snad opravdu jen zarputilý naivní imperialista plnící si SVŮJ VLASTNÍ (!!!) dětský „americký“ sen.

Avatar uživatele
Pepa25

zjentek: Zkusím vysvětlit, co považuju za logiku: něco (co mi neuškodí) udělám, aby to mělo nějaký následek (pro mě pozitivní). V teorii „vyprovokování války“ chybí první i druhá část …

Avatar uživatele
elkon

Pepo, proto to nemá smysl řešit.

Avatar uživatele
zjentek

@elkon: ty si vezmi obvyklý prášek.

Nový příspěvek