plebs

Kde může být pravděpodobně pravda po útoku na Polsko?

President USA je nepravděpodobné že by útok provedla RF, president UA dodám důkazy že to provedla ruská armáda, dle Gazety W. raketa dopadla na polské území nebo její část a po výbuchu zůstala jáma 25×5 metrů.

Nejlepší odpověď
elkon

Pravdu se nikdy nedozvíme. Stejně by nebylo jak to ověřit. Nemá smysl dál se tím zabývat.

Další odpovědi
Ametyst

Polský prezident Andřej Duda už včera řekl, že to vypálili Ukrajinci, a byla to nešťastná náhoda. Proč chodit za kováříčkem, když kovář ví víc. Samozřejmě že se to protiruským válečným štváčům nelíbí. Nehodí se to do vyprávěnky, že vždycky za každých okolností je vinno Rusko. Takovým bylo všechno jasné už v první vteřině. Potom museli sklapnout, jako třeba Zelenský. Omluvil se snad?

Pepa25

Vyšetřování bude podle mě hotovo poměrně rychle, v řádu týdnů, max. měsíců, jsou tam poškození, bude potřeba zjistit zodpovědnost.

paul1

Z mně dostupných informací Ukrajinci sestřelili ruskou raketu a trosky dopadly na polské území. Vše bude, myslím si dokonale vyšetřeno.

Rocker

Podle mě je nejpravděpodob­nější,že ukrajinci chtěli sestřelit ruskou raketu.Ale minuli a jejích raketa dopadla do Polska.

zjentek

Jedna z verzí Zelenskyj poslal do Polska raketu v touze dopomoci světu konečně rozpoutat skutečné peklo na jehož konci shledává světovou mapu bez RF a Severní Koreje, mezi kluky jsme tomu jako děti říkali zneužití dobroty kamaráda. Taková zneužití byla vzhledem k charakteru a povaze v tomto věku docela velkého množství kamarádů celkem běžná, stejně jako prakticky každým dnem může snadno přijít zmiňované peklo (bo některé přerostlé děti být krysou i nad rámec vlastního dětství PROSTĚ BAVÍ).

plebs

Paul1 trosky z rakety pravděpodobně by nebyl kráter 25×5 metrů, ovšem někteří naši politici mají okamžitě jasno nejdříve vypustí moudro a později zapnou částečně mozek.
Jenom gen. Petr Pavel a president USA zachoval klid / jsou si vědomi jak jsme blízko k 3 sv. válce / a válečnici v ČR a většina 85% občanů má ihned jasno jasno, pokud by Rus nenapadl UA nemohlo se to stát. A další by dodal pokud by tam nebyl míšunk obyvatel tak se to nestalo možná také nebýt Marxe, Engelse a Lenina tak nebyl komunismus.

Ametyst

Co na to Američani? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HMHBsHtol­CA

Pepa25

zjentek: Tato verze má jednu velkou slabinu: chybí jí logika. Ale to je u konspiračních terorií docela obvyklé 😉

zjentek

Ano, vyprovokovaná válka na UA je „slabinou“, stejně jako bude i ta světová válka. Ty to víš, já to vím. Ví to ale i fašisticky smýšlející jedinci? Jen nejsem tak naivní, že bych si myslel, že vykořisťování světa Západem v současné podobě by snad mohlo trvat dalších třeba 50 let bez světové války a nenažranci si v klídečku dalších 50 let bohatli. Tohle si může myslet už snad opravdu jen zarputilý naivní imperialista plnící si SVŮJ VLASTNÍ (!!!) dětský „americký“ sen.

Pepa25

zjentek: Zkusím vysvětlit, co považuju za logiku: něco (co mi neuškodí) udělám, aby to mělo nějaký následek (pro mě pozitivní). V teorii „vyprovokování války“ chybí první i druhá část …

elkon

Pepo, proto to nemá smysl řešit.

zjentek

@elkon: ty si vezmi obvyklý prášek.