deppo

Kde musím dát OP z ruky? nebo kde potřebují moje OP číslo?

zdravím jde mi o to že mě neznámá osoba zneužila moje údaje z OP resp.: založil na mě účet kam si posílá peníze z jeho podvodných aukcí. kde musím předkládat op? je to nutné na poště? kurýrovi? revizorovi? opravdu potřebují všechny údaje nemohl bych třeba při předkládání některé důležité údaje překrýt prstem? děkuji.

Nejlepší odpověď
mojitek

co ja vim,tak „z ruky“ nemusite davat nikde OP-ani pilicii. Vy musite pouze „predlozit“ k identifikaci a to znamena -drzite OP a dotycna osoba pouze nahledne..
Z ruky OP nikdy nedavejte