vlatko

kde mozu najit distirbutora co by mohol dostat mrazeni polotovar na cz trh

Doplňuji:
kde bih mohol sehnat distirbutora pro mrazeni polptovar dobry zisk,nem anekdo kontakt?

Odpovědi
fablen

zkuste oslovit velké firmy (hledejte mrazírny), nabídnout vzorek a uvidíte, zda budou mít zájem, obávám se ale, že to bude velmi těžké, neboť si tyto firmy určitě samy ve velkém zbožím ze zahraničí dováží a i pokud by jim produkt vyhovoval, sami si zkontaktují výrobce a domluví podmínky. Nevím, zda jste měl i Vy zájem na této distribuci nějakým způsobem vydělat.

terry

Zkusila bych nabídnout distribuci několika jednotlivcům, kteří by si chtěli vydělat.
Ti mohou nabídnout za nějakou provizi spolupráci dalším.
je hodně důležité určit přesné podmínky.

Např. největší realitka v ČR M+M funguje na podobném porincipu.

V dnešní době jednoduše funguje MLM a ještě bude.
Je potřžeba se době přizpůsobit,