vojtah22

Kde momentálně sehnat v ČR Mountain Dew?

Před rokem jsem byl v Americe a velmi jsem si oblíbil nápoj Mountain Dew. Zjistil jsem si, že jej vyrábí společnost Pepsi, která ovšem vyrábění tohoto nápoje v ČR ukončila. V regálech českých supermarketů jsem ho jaksi nestihl. Prosím o jakoukoliv radu, kde ho v současnosti sehnat. Třeba i cestou nechat si jej poslat ze zahraničí apod. Na německých a francouzských čerpacích stanicích a ve francouzských supermarketech jsem Mountain Dew rovněž nesehnal…

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-koupit-mountain-dew-v-brne
Doplňuji:
Já jsem ho nedávno viděla na benzínce,ale na jaké to si už nevzpomenu. Ale muselo to být někde na Praze západ,nebo Praha 5, Praha 4. Když si vzpomenu,tak dám vědět.

Další odpovědi
panenka

Seženete ho bud v TESCU nebo ho můžete koupit i v Hypernově u nás ho v tychto supermarketech ma­jí.

ReHu

http://www.pri­veznakup.cz/Ochu­cene/Mountain-Dew.

vojtah22

Děkuji za rady, ovšem jsem si skoro jist, že v pražském Tescu (Letňany), Globusu (Čakovice) a Hypernově (Chodov) Mountain Dew již nemají…