ReHu

Kde mohu zjistit, přes které spolkové země Německa pojedu na trase do Hanau?

Nechci do navigace stahovat všechny, když budu potřebovat 2–3.
Díky.
Doplňuji:
Raibeku, vlak dobrý, ale povezem kytici, dárky, dort a asi i nějaké papu pro hosty. Tak auto bule lepší.
Přespíme ve Stříbře nebo Přimdě a těch 5 hod hodin dorazíme druhý den.
A…Pepo25, trasu si najít umím, ptala jsem se na na něco jiného. Čteš otázku?
Nechci stahovat do navigačkky mapy celého Německa, když stačí 2–3 oblasti.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Záleží ODKUD 😉 Jiná trasa bude z Děčína a jiná z Českých Budějovic …

Nebo si to najdi sám: http://www.vi­amichelin.com/
Doplňuji:
Vida, že to jde 🙂 Ze zmíněné Přimdy je to přes Bavorsko a Hesensko.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Toto bude asi lepší než jet s navigací :D
Pardubice hl.n. 9:21 9:22 Řazení Vlak 512 Pendolino vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku bistrovůz povinná rezervace míst-nutno zakoupit místenku ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V vůz nebo oddíly, vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro jízdní kolo a cestujícího, v některých vlacích pouze pro jízdní kolo vlak v celé trase nečeká na žádné přípoje možnost bezdrátového připojení k internetu tichý oddíl palubní portál ČD
Praha hl.n. přestup na Metro 10:24 10:42 Koupit jízdenku Autobus Bus 42009 IC Bus povinná rezervace míst-nutno zakoupit místenku
Nürnberg Hbf 14:20 15:00 Koupit jízdenku Vlak ICE 624 bistrovůz
Aschaffenburg Hbf 16:34 16:43 Koupit jízdenku Vlak RE 4616 přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity)
Hanau Hbf 17:01 17:04
Doplňuji:
Sasko, Durynsko, Hesensko
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/N%C4%9Bmec­k%C3%A9_spolkov%C3%A9_ze­m%C4%9B
A jinak kytku nech doma, dort a papu dovez mně a jeď vlakem bez bagáže :D

cochee

Tak nejlépe použít nějakou německou mapu s vyznačením hranic spolkových zemí. Třeba ta ve zdroji, dostatečně podrobná a ne moc velká.

Zdroj: http://www.my­geo.info/landkar­ten/deutschlan­d/Bundesrepublik_De­utschland_Topo­graphie_Verkeh­r_2009.png

Agneta

Moje odpověď nemusela být mazána. On si ji zasloužil za tak DRZOU otázku. Za co nás má? Příště se zase zeptá zkrz jaká města pojede z Olomouce do Prahy.

ReHu

Ty chytrolínko, já se přece neptám na trasu. Kdybys věděla, tak bys odpověděla.
Třeba budeš aspoň vědět, proč se ti dva shodli na stejné trase, ale v oblastech se liší.

JájsemRaibek

Kdo ti co mazal? Kdo on? Myslíš rehu? to je ona-nevidíš že má sukni a dlouhý vlasy :D

JájsemRaibek

http://www.ma­py.cz/zakladni?pla­novani-trasy&x=12.3376465&y=4­9.5679779&z=7­&rc=9j9jlxX5ZY9UT-AxYKmn&rl=obec%20Par­dubice&rl=obec%20Ha­nau&rp={%22criterion%22%3A%22f­ast%22}&ri=1

ReHu

Nevím, jestli by tí, coby kuchaři, chutnalo. Oslavenkyně má ráda dršťkovku, neb v deutsche dršťky nevedou 🙂