FlAsh_7

Kde mohu získat legálně Bitcoin zdarma?

Nejlepší odpověď
elkon

Zřejmě ti nedošlo, že je to platidlo. Myslíš, že to někde rozdávají?

Další odpovědi
kyrosveliky

Nikde, leda by ti ho někdo daroval, ale nikdo není takový vůl, aby ti jen tak dal milion.

Dochy

Přemýšlím, kdy jsem naposledy slyšel podobný vtip. Nejvíc se tomu „zdarma“ blíží těžba. Ale je to závislé na náhodě a než něco vytěžíš, proděláš víc na elektrice (pokud nemáš z nějakého důvodu elektřinu výhodně)

Alesh

Zkus se vrátit v čase tak 12 let. To se BTC rozdávaly (skoro) zadarmo. 😉

ivzez

Tam, kde budou ochotni Vám jej darovat, jinak nikde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

L.G.

Občas se pár dobrodinců ještě vyskytuje, ale je to opravdu jen pro parádu, spíše symbolika, přesto lze titěrnou mravenčí prací navyšovat, zkuste aplikaci : StormGain, tam dostanete minizáklad BTC.