Lgee

Kde mohu získat jídlo zdarma?

Třeba v restauraci že když to sním například do hodiny tak nic nemusím platit.

Nejlepší odpověď
Kelt

Některé obchody například Tesco, Globus dělají ochutnávky – tak jdi několikrát a najíš se. Potom když jsou volby – někdo vaří předvolební guláš.

Další odpovědi
marci1

Zdarma můžeš získat jídlo třeba v lese. Jahody, maliny, borůvky, ostružiny, houby, kořínky apod… Zcela zdarma. 🙂

Kepler

Spousta bezdomáčů taky číhá u supermarketů, kde ze zásobovací rampy vyhazují spoustu prošlých potravin, které jsou ale jinak naprosto v pořádku.

Nuk nuk

V Naději. Ale hrozí, že Vám pak dají smeták a lopatu.

anonym

Kolem železnic občas bývá řada švestek a mají velmi chutné švestky.
PS: Doufám, že nebydliš poblíž a nevysbíráš nám je. Potřebujeme je na slivovici!
Otec vždy říká ať sbírám pořádně, že prý co svěstečka to kapénka.

Drap

Ještě nikdo nevzpomenul popelnice. Tam lze také ledacos najít