Kelt

Kde mohu uplatnit kupony Edered, abych si za ně nakoupil obyčejné potraviny?

Dostali jsme odměnu v poukázkách Edered. Koukám na internet a nabízí mi to lékárny optiku, masáže, obchody pro zdravou výživu, ale Albert, Lídl, Billa nebo Kaufland, či Tesco tady není. Má s těmito kupóny někdo zkušenosti, kde se to dá směnit z jídlo? Děkuji.

Odpovědi
Arne1

Edered zajišťuje stravenky a pak také kupony na různou rekreační péči. Vzájemně nejsou zaměnitelné – takže za stravenky žádná lékárna a welnes a za kupony žádné jídlo. Ale možná by to šlo přes Slevomat.

Hlada

Já jsem je uplatnil v Penny.

jáára

Přes nějakýho známého vyměnit za hotový…

Dochy

  1. Není to Edered, ale předpokládám Edenred
  2. Jsou různé typy těchto poukazů. Já mam Benefit a Ticket restaurant. Benefit jsou použitelné na kulturu, léky apod, Restaurant na jídlo, potraviny atd. Já je mám v podobě karet, Benefit umí většina lékáren, Ticket restaurant pak umí restaurace, Albert, Tesco,… Myslím že Lídl si s nimi nerozumí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Otázka je nejasná! Firma Edenred nabízí 5 druhů poukázek (Academica, Medica, Holiday, Sport&Kultura a Multi) a jejich uplatnění se dost zásadně liší právě podle toho, o jaký jde typ …