Amy Karyna

Kde mohu stahovat/sledovat filmy v angličtině s českými titulky, ideálně zadarmo?

Několikrát jsem zkoušela na uloz.to, ale byly ve špatné kvalitě, několik filmů zde není vůbec.

Odpovědi
Schluker

Za drobny peniz si lze zaplatit nekteorz ze streamovacich sluzeb typu Netflix. Anglictina s titulky tam nebyva problem. Kdo chce porusovat zakon, musi stahovat zdarma pres torrenty.

nyjono

🤣🤣🤣 to jsi mě teď dostala > několik filmů zde není vůbec 🤣🤣🤣.
To jako, že by tam měly být k dispozici všechny, ale úplně všechny filmy? 😂😂😂
Prostě zkus jiný film, jinou nahrávku atd.
Některé filmy tam jsou v mnoha verzích.
Také můžeš zkusit fastshare nebo jiná úložiště.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

nyjono – neřekl bych v mnoha verzích, ale od různých „dodavatelů“. Verze bývají stejné. Filmy se většinou ve více verzích najednou netočí. Ale někdy bývají jiné verze, v jiném obsazení a natočené v jiné době. Záleží kdo to jak vloží, když je to nějaký neumětel, tak to pak podle toho vypadá.