Agikiki9

kde mohu stáhnout skušební verzi wïndows 7 ?

Nejlepší odpověď
badisko

No poradim vam toto zadejte do vyhledavace ..Windows 7 ke stazeni popripade Windows 7 download a na 100% vam to vyhodi minimalne 20 odkazu :D ale ma rada zni nic nestahujte ..poptejte se znamych jestli nekdo nerozumi Pocitacum …poproste ho at vam Windows 7 stahne a rovnou ho i nainstaluje …
Nebot mam zato ze pokud nedokazete najit a stahnout takovou vec jako je OS tak s instalaci win nic nezmuzete …
Dale se presvecte ze vas Pocitac je na poviseni pripraven a je toho vubec schopny .. zde je program na test PC .. http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/ostatni/win­dows-7-upgrade-advisor/