Lgee

Kde mohu koupit kaštany?

Kolik by me stalo tak kilo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
briketka10

Do 1 Kč

Nasbírej si je u jírovce (strom kaštanu), na kterém rostou.

Další odpovědi
Drap

Do 1 Kč

Záleží na lokalitě a na množství úrody. Poslední dobou se většinou vykupovaly za 3 až 5 Kč.

bigo

Do 1 Kč

bolak

Více než 5 Kč

Pokud ti přijde sesbírat si je pod stromem moc drahý, tak si zkus dát inzerát, třeba ti je někdo prodá levněji. Nebo si kup jen jeden, pak si ho zasaď a za pár desítek let budeš mít kaštanů habaděj. (kdysi jsem takhle radil jednomu policajtovi, jak získá podobu pachatele z profilu DNA, že stačí když si ho naklonuje z toho vzorku a počká 25 let…ale byl moc netrpělivej, dneska chtěj lidi všechno hned..)

Štefik

3-5 Kč

Dobrý den koupi sem si u vás dvě tašky kaštanú za 50 kč