uccello

Kde mi v Praze přehrají kompletně Android za čistou verzi bez předinstalovaných blbostí od operátorů?

Skončila mi záruka, tak bych rád měl v mobilu jen to, co opravdu potřebuji. Nechci už tu strašnou trhanou animaci Vodafonu a deset úplně zbytečných aplikací, které se nedají odinstalovat a zbytečně žerou RAM. Nevíte, kde tohle dělají a za kolik zhruba? Díky

Odpovědi
krftwrk

Nahraj si vlastni rom, popr. si uprav tu stavajici…

Pokud ti to nejakej obornik preinstaluje, tak je riziko, ze si nauctuje kdejakou blbost (+ vymyslene zasahy do sw apod) jen aby mel co nejvic penez

anonym

Buď jak ti říká krfwrk, ale můžeš odinstalovat co půjde a v „nastavení – aplikace“ kliknout na prográmek a zakázat spouštění, natvrdo jej ukončit, zároveň zrušit upozornění na aktualizace.