kathy-soo

Kde mi v Praze opraví konektor nabíjení u tabletu čínské značky?

Kde v Praze mi opraví konektor nabíjení na tabletu (čínské značky CUBE), je uvolněný a bohužel nejde nabíjet. Asi je třeba svařit kontakt.

Odpovědi
baghira

Vzhledem k předpokládané ceně opravy v servisu (nemusí to být až tak triviální, jde to vůbec nějak rozumně rozdělat?) a vzhledem k cenám čínských tabletů na DealExtreme nebo EverBuying bych se poohlídnul po novým (a starý zkusil dát od koruny na aukru, ať si to opraví někdo jiný).