vivatisCZ

Kde mi předělají manuální převodovku na automatickou?

Zdravím, kde mi předělají manuální převodovku na automatickou? Už jsem si zjistil, že by to na mém autě šlo, jen nevím kde. Cenu neřeším. Děkuji :)

Odpovědi
cukrar

vivatis,
nejlépe ve Vašem autorizovaném servisu. Tam Vám udělají kalkulaci.

Drap

Nepředělají. Převodovku je třeba vyměnit

Kepler

Myslím, že předělat se to nedá, jen vyměnit. Rozdíly jsou diametrální a znamenalo by to i rozsáhlejší zásahy do ovládání a konstrukce auta (pedály, spojka, šaltpáka aj.). Ale možná se pletu, o takovém požadavku jsem však ještě neslyšel.

dubraro

Teoreticky je to snad možné, ale… Snad by bylo jednodušší i levnější svoje auto prodat a koupit jiné s automatem.