annas

Kde mi odstraní důlky v karoserii?

Na našem autě je pár důlků v karoserii po kroupách, chtěla bych je nechat odstranit, jelikož chci vůz prodat. Kolik to stojí? Někde v okresu Benešov. Děkuji

Nejlepší odpověď
venkovan

Zkuste si zadat ve vyhledávači „oprava karosérie bez poškození laku“. Vyběhne tam několik firem a můžete si vybrat, porovnat ceny apod. Některé firmy jezdí k zákazníkovi domu a vyrovnají mu to u něj v garáži.
Cena – levnější než kytování a přestříkání, ale bacha, není to také vše lék.

Zdroj: život