Beer4Real

Kde máte e-mailovou schránku?

já sem využíval mail na seznamu, ale teď to nějak hoši překopali tak sem přešel ke googlu a nemůžu si stěžovat.
Kde kontrolujete svoje maily vy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

seznam

seznam.cz a centrum.cz…

Další odpovědi
brillant

seznam

Bedy

seznam

Hlavní email mám na Seznamu, takový ten sekundár mám na Hotmailu (na různé registrace a podobné) a pak mám emailovku na svých stránkách.

Dříve jsem měl Gmail, ale pak jsem přešel na Hotmail. Ale nový Seznam mi přijde asi nejlepší. Gmail totiž má robota, který čte uživatelům jejich emialy a na základě toho jim nabízí reklamu, která by je jakoby mohla zajímat…

jepik

seznam

anonym

seznam

Mám jich víc , používám Google , pracovní , a seznam který mám už přes 15 let .., zkusil sem i atlas centrum atd… ale seznam je seznam , i když mě teda pěkně se*ou těma " novinky.cz " ty jejich redaktoři musí být hrozný uživatelé drog nebo nevím ale kvalita klesla za posledních 5 Let o 3/4 dolů …, na to je nejlepší idnes.cz

cochee

gmail

Seznam, volný, centrum, gmail. Outlook do té ankety nepatří, to není poskytovatel mailového účtu, ale počítačový program na správu emailových zpráv.

Poklička

seznam

Rocker

seznam

Orange

outlook

Doplňuji:
Outlook.com

radce

outlook

Mám 8 mailových adres, z toho jednu na gmail.com a ostatni na volny.cz.
Ze seznamu jsem odešel, protože nefungovalo spolehlivé přeposílání mailu na mobil. Účty spravuji přes Outlook…

franku

atlas

atlas+seznam

SickBreed

gmail

Mám více emailových adres, jak na seznamu a gmailu, tak na vlastních domenách. Nicméně všechny jsou přesměrované na gmail který tedy zároveň využívám jako svůj email hlavní. V prvé řadě je nejkvalitnější a v druhé řadě má návaznost i na další G služby které využívám taktéž denně.

BANAN93

seznam

mezara

seznam

anonym

gmail

Doplňuji:
Seznam, Centrum a Atlas. Na soukromé e-maily používám pouze Gmail, ale těch moc není.

Rohlik

gmail

chachar1922

seznam

Martas

seznam