láďa1

Kde mám změnit probuzení z režimu spánku?

Musím PC z režimu spánku vzbudit stiskem klávesy,kde nastavit aby probuzení fungovalo na pohyb myši??
Doplňuji:
Mám win7,ale mám novou zákl.desku a od té doby to jde jen přes klávesnici.

Odpovědi
Funna

Ovládací panely…systém a zabezpečení…mož­nosti napájení…tam se nastavují tyhle „blbinky“…ale mám dojem, že z režimu spánku to jinak než tlačítkem neprobudíš…to není jak u spořiče…
to ti píšu pro win7..nějak jsi nenapsal, pro jaký operační systém

cochee

Ono to není tak jednoduché. To probuzení se dělá napětím 5V, ale ony jsou v PC ty 5V napětí dvě, jedno tadyto probouzecí a jedno napájecí. Buď se to dá přepnout v BIOSu anebo se to nastaví na desce propojkou nebo kablíkem, že pro určité prvky desky (například USB nebo PS2 nebo i jiné) se na napájení nepoužije to „napájecí“ 5V, ale to „probouzecí“ – a v tom případě bude fungovat probuzení myší, mimochodem se to pozná tak, že i v uspaném stavu myš svítí (tedy optická myš s červenou nebo modrou diodou). A úplně nakonec si myslím, že pohyb myši na vzbuzení nestačí, musíš kliknout.