swager007

kde mám vzít peníze?? mo je máma mi nedává moc pěnez přitom máme docela dost peněz co dělat??bude mi teprv 12

Nejlepší odpověď
DoctorWho

Řekni si o kapesny, třeba stovku za měsíc, jestli ti je 11 ,tolik peněz zas nepotřebuješ, vše potřebný ti koupí máma.

Další odpovědi
anonym

nejlepsi budes mit,kdyz si najdes nejakou duchodkyni,poprosis ji ,a zacnes ji za uplatu pomahat,nosit nakupy atd, rozhlidni se ve svem okoli,kdo potrebuje pomoc.Nebo jdi fotit reklamy,inzeratu je dost.