jakho

Kde mam sehnat Elektronickou knihu ale, chci si jí koupit v kamenném obchodě nejlépe v Praze???

kde mam sehnat Elektronickou knihu ale, chci si jí koupit v kamenném obchodě nejlépe v praze???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslíš IZIP? www.izip.cz
tak tu v kamenném obchodě nekoupíš.

Další odpovědi
Gollumek.88

definuj elektronickou knihu. existují čtečky, najdeš na alza.cz nebo czc.cz a podobně, elektronická kniha obvykle bývá kniha ve formátu například pdf, který se čte na nějakém elektronickém zařízení.

venkovan

Pokud se jedná o elektronickou knihu jízd, vložil bych do toho víc peněz a koupil jí i se zabezpečením auta které zatelefonuje na mobil narušení, souřadnice a případně přes mobil lze i auto zastavit. Najde se pod hesly jako zabezpečení vozidel apod.Už fakt, že řidič včas přiběhne k auto které je nakládáno za špatné parkování odtahovou službou rychle vrací vložené náklady.

Zdroj: život