olda12

Kde mám prodat Jmelí v okolí Brna?

Kamarád prováděl těžbu dřeva v lese a byli tam samé Jedle a na nich spousta Jmelí,teď je mám doma,plnou dodávku a nevím co s tím??

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste dát do inzerátů na internet prodej jmelí nebo můžete zkusit nabídnout okolním zahradnictvím. Případně můžete zkusit prodej u silnice…

Další odpovědi
isteron

Imelo je zaradené medzi liečivé rastliny. Dojednať sa s výkupom liečivých rastlín.

Drap

Na vánoční je asi brzy. Zkus nějakého zahradníka, květinářství a podobně