kde mám najít ke hře avatac pc game klíč ?

kde ?! to mám najít

Odpovědi
DDarent

nic jako avatac neexisuje....­..pokud myslíš Avatar, tak si to musel koupit.....pokud si to koupil, tak máš někde v krabičce od CD klíč, nebo v manuálu. Pokud to máš nelegálně, můžeš to sehnat, ale každý EXE. program který chce klíč, je nastavený na jiný.....Takže to stáhnout rovnou s klíčem nebo nepude…

RomanP

podle stylu tvého dotazu ti doporučuji, abys zapnul svůj mozek a začal logicky přemýšlet, kde by tak ten game key mohl být