kefa

kde mám hledat idiota?

Nejlepší odpověď
arygnoc

stačí vyjsť na ulicu.
niekedy ani to netreba, stačí ostať doma.

Další odpovědi
led

Idiot:
V knižnici, divadle, kine. Kniha Idiot od A.P.Čechova bola veľakrát sfilmovaná a zdramatizovaná na javiskách svetových divadiel.
American Idiot je siedmy štúdiový album americkej punk rockovej skupiny Green Day.
idiot:
Idiot je zastaralé označení pro člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání při takto silném postižení jsou většinou silně omezené. Česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace.[1] Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou.[2]
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/I­diot

Teraz sa rozhodnite, čo, alebo koho vlastne hľadáte a podľa toho postupujte pri pátraní…
Doplňuji:
Ospravedlňujem sa za zlé meno autora knihy
Idiota napísal F.M.Dostojevskij, (asi vrátim školné)
http://www.me­too.sk/11903/fi­odor-michailovic-dostojevskij-idiot-obsah-literarneho-diela

anonym

Už ses koukal do zrcadla?

marci1

V ředitelně (Obecná škola). 🙂

Děda Louda

Led, tobě někdo platil školné?

led

Ja som z toho šťastného ročníku, za nás platil štát. Tak to musím aj štátu vrátiť… :)
ale priznám, pri písaní som uprela pohľad na knižnicu a Čechov mal väčšie písmená, nezbedník sa mi vtlačil do prstov.