majki636

Kde mají pěkné šatní skříně s posuvnými dveřmi?

Odpovědi
nyjono

Jak pěkné? Jaké se ti líbí?
Hodně lidí je kupuje v Ikea.

Dochy

Já jsem spokojen s Ikeou. Nám se, vzhledem k velikosti místnosti, opravdu hodí čistě bílé dveře bez ozdob ikdyž IKEA nabízí i další varianty. Samozřejmě můžeš mít zcela jiný vkus…

iceT

Taky záleží na tom, jaký rozpočet na tu skříň máš. Já koukala v Mobelixu i v Jysku, docela se mi líbily některé modely.

IvkaH

Tak zrovna tam bych to nekupovala, tam mají nábytek dobrý pro studenty. Pokud chceš kvalitní nábytek, tak se podívej na nábytek Mikulík.

Michálek1245

Já bych teda určitě nekupoval nic z nějakého Sconta nebo tak něco, protože to se vám za chvíli rozpadne. My jsme pořizovali u nábytek Olomouc a raději jsme si připlatili, i když to nebylo o tolik více, ale víme, že máme kvalitu. Kromě toho je to skříň, která jde pak zase rozložit a složit a není to jen na jedno místo a čau.