Agneta

Kde mají nejpřesnější vlaky, které nemají zpoždění?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Na nejvytíženější trase z Tokya do Osaky jezdí až 13 vlaků za hodinu, někdy pouze se tříminutovými rozestupy. Vše řídí počítač a průměrné zpoždění bylo v roce 2012 pouhých 36 sekund, a to včetně nepředvídatelných událostí jako například zemětřesení.

Zdroj: http://www.roz­hlas.cz/zpravy/techni­ka/_zprava/spo­jeni-rychle-a-na-cas-sinkanseny-konkuruji-uz-49-let-i-letadlum--1264412

Další odpovědi
quentos

V Japonsku… Šinkanzen…

anonym

Na nádražích. Copak existuje nejpřesnější vlak? To záleží na jiných faktorech. Podle mne, hloupá otázka.

anonym

Říká se,že v Japonsku.

Agneta

Barbakane > takhle hloupou odpověď jsi ještě nikdy nedal…:D

anonym

Co chceš od primitiva co má v hlavě jen uzený.

anonym

A ty, Jugare, nasráno a v tom je rozdíl. Chi chi chi

anonym

Ale jo, dal a tak promiň, no. 🙂