Peter Kus

Kde mají nejlevnější obklady?

Manželka nedá pokoj a chce přestavět umakartovou koupelnu na zděné jádro svépomocí. Vím, že mě čeká peklo, ale chci jí udělat radost a sobě dokázat, že to zvládnu…

Odpovědi
zzzzz

Vy myslíte, že vám to s těma nejlevnějšíma půjde dobře?

Ty mají často neobarvené hrany, takže při každé nerovnosti půjde vidět tmavý bok obkladu. Nevolila bych nejlevnější variantu.

Nemusí na to být projekt??? Mamka si to nechala dělat pár let zpět a projekt potřebovala.

Doplňuji:
V hobby marketech Obi, Baumax atd. se dají koupit i za 99kč za metr čtvereční.

casey

projekt uz v dnesni dobe netreba. Obklady urcite kup 1.tridu, jinak te opravdu peklo ceka a budes vypadat, jako, zes to nezvladnul. Nemivaj stejne rozmery, atd…