Kelt

Kde má žena nejslabší místo, kde ji to nejvíce bolí?

U mužů je to rozkrok. Při sebeobraně a dobré trefě může žena vyřadit násilníka. Byly případy, kdy karatistka takto odrovnala tři muže, jednomu způsobila poškození varlat. Také zásah balónem při velké rychlosti není pro muže příjemný. Při kontaktních sportech jsou údery na tato místa zakázaná. A jak je to u žen? Mají taky místo, kam se nesmí udeřit? Existuje takové místo, které tu ženu vyřadí tak, jako kopanec do rozkroku u muže? Možná brutální otázka. A odpovědi typu „nejhorší rána pro ženu je ztráta dítěte“ apod. tady nepište. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, o některém slabším místě u ženy. Jen to, že ženy vydrží víc bolesti než muži.

Nejde o mou vlastní zkušenost, ale z doslechu. Dost často zlobí ženy bolest prsou. Způsobují to hormony, někdy to může být od páteře, dokonce i od špatné podprsenky.

Samozřejmě pokud nejde o nějakou chorobu.

Podívala jsem se na net, je několik zmínek o bolesti prsou, takže možná je to tato část těla.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&sxsrf=ACYBGNSL6I­ugVaJP1PbNkyFa7W85BVi_BQ­%3A1569420811829&e­i=C3aLXZymMuOp8gKa8bPoB­w&q=bdolest+prsou­+u+ženy+&oq=bdo­lest+prsou+u+že­ny+&gs_l=psy-ab.12...30357­.36518..39605­...1.2..0.155­.2566.0j21...­...0....1..gws-wiz.....10..0i71j35i362­i39j35i39j0i131j0j0i67j0­i10j0i13j35i304i39j0i13i­30j0i8i13i30.A­IWv69HCPzA&ved­=0ahUKEwjc1_e­PlOzkAhXjlFwKHZr4DH­0Q4dUDCAo

Další odpovědi
ivzez

jÍ to nebolí nikde, jedině jI.

Mě nejvíc bolí, když vidím, jak někteří lidé
ignorují pravidla. Včetně těch jazykových.

A fyzicky? Myslím, že takové místo nemáme.
Alespoň podle sportovních pravidel.

Drap

takové místo ženy mají pod druhým článkem malíčku na levé noze. Zkus to a uvidíš.

Pepa25

Solar plexus a oblast genitálií resp. podbřišku platí jako slabé místo v případě fyzického útoků u obou pohlaví.

Pepa25

Pobavilo mě, jak přítomné dámy uvedly, že nemají slabé místo resp. že ženy vydrží víc bolesti než muži. Opravdu je tedy asi pravdivá úvaha, že nejvíc muž ublíží ženě poznámkou o její hmotnosti nebo vzhledu 😉

ivzez

U některých i poznámkou o věku a inteligenci.

Ale vážně: Víte snad o tom, že by ženy ve sportu
používaly nějakou speciální ochranu některé části těla?