kde lze zakoupit lvíče?Chtěli bychom ho jako člena rodiny!!!!!

Nejlepší odpověď
Terryle

Doufám, že si jen děláte legraci (pokud teda nejste specializovanej chovatel na velké šelmy, kterej by se pak ale zase neptal tady a věděl by, kam jít…).
Takový zvíře není jenom tak, musíte moc dobře vědět, jak se k němu chovat a jak ho vychovat, mít zázemí (klece, výběhy, pelechy) a hlavně ohromně moc peněz – víte, co to za pár týdnů sežere? Takovýho masa…

Další odpovědi
mojitek

doufam ze mate aspon 2+1

Mili @

a ze lvíčete jednoho krásného dne bude obrovský lev a … pak nebudete vědět, co s ním… 😁

venkovan

Hračkářství, markety, můžete si ho doma sami ušít podle různých vzorů na výrobu plyšáků a hadráků. Protože pokud nevíte kde sehnat lvíče a co to vše potom obnáší (doklad o původu, přihlášení na úřadu, veterinární kontroly atd., tak pro vás jediné rozumné řešení je hračkářství.

GM

Tipovala bych zvěřinec některého z cirkusů. Takové lvíče bude určitě od malinka navyklé na lidi.

kablik

Být na vašem místě tak se odstěhuji jednoduše do Afriky a tam už si lvíče odchytnete zadarmo někde v buši.