Karelcz

Kde lze v Praze osobně (kamenná prodejna) sehnat granule pro kočky Orijen?

Hledám ORIJEN Cat Regional Red 2,27 Kg. Našel jsem různé eshopy ale nechci platit navíc za osobní vyzvednutí. Jestli nějaký obchod má tuhle značku, tak určitě budou moci od českého dodavatel objednat „ORIJEN Cat Regional Red“. Jestliže ho nemají.

Bohužel, jsem na internetu nic nenašel. :(

Odpovědi
scallywag

http://www.spo­kojenypes.cz/kon­takt/

kubik!

Z vlastních zkušeností je lehčí objednat granule z eshopu, na prodejně jsou dražší než když se k nim připočte poštovné :)