Kde lze v Praze koupit pivoňky?

Zkoušela jsem mnohá velká i malá květinářství, ale nikde je nemají a říkají že jsou určitě moc drahé. Potřebovala bych je do 12.6. a tak 5–9 řezaných květin. Cenu bych si představovala tak do 250–300,– Kč
Děkuji moc všem za odpovědí. Přeji krásný den.

Nejlepší odpověď
martina1

U naší babičky jsou pivoňky taky "hezký a voňavý plevel"má bílé,růžové,čer­vené…Zkuste v Praze 4 v Chodově.V ulici Květnového vítězství,přesnou adresu nevím,ale je to druhý barák vedle školy.Tam pán má malinké zahradnictví a věřím,že pivoňky na zahradě má,třeba by vám kytičku prodal.Jmenuje se Kadleček.

Další odpovědi
oskar

Já jich mám plnou zahrádku.škoda,že bydlíte tak daleko.Hežký den.

atriplex

Pivoňka je krátkodobá květina a proto ji v běžném obchodě těžko najdete. Doporučuji jak zde již bylo naznačeno, obejít starou zástavbu a prostě na někoho zazvonit 🙂