skywalker

Kde lze stáhnout nahrávky hudebních nástrojů ?

Existuje nějaká webová stránka kde lze stáhnout zvuky hudebních nástrojů a tak dále abych je pak mohl použít pro mixování hudby ? :)
Doplňuji:
Briketka10 to je přesně ono !!! Díky moc !!!

Nejlepší odpověď
briketka10

např. zde :
http://www.wor­ldacademy.cz/zdro­je_zvuky_vypis­.php?cat=9&nad­pis=Hudebn%C3%AD+n%C3­%A1stroje

Doplňuji:
na Slunečnici jsem našla program,
kde jsou taky různé hud.nástroje..
http://www.slu­necnice.cz/sw/fl-studio/

Další odpovědi
nikolqa.o

Něco takového má v sobě i program Mixcraft.. Lze ho využít ve velkém rozsahu a tohle je v něm obsažené.. Používám doma a mohu doporučit..

www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/mp3_a_au­dio/tvorba/mix­craft/

Jinak z World Academy jsem taky stahovala, než jsem dostala pod ruce tento program.. :)
Doplňuji:
Programy ze slunečnice doporučuji před otevřením a instalací nejdřív projít antivirem.. Skoro ve všem tam jsou trojské koně ( vlastní zkušenost ).. I když kontrolovat by se mělo vše, z jakékoliv neoficiální stránky ( pro klid v duši ).. :)

briketka10

skywalkere,

rádo se stalo 😁