Kody

Kde lze stáhnout film Anděl Páně 2 s anglickými titulky?

Mám kamarádku z Thajska, která letos tráví své první Vánoce v životě tady v ČR. Chtěl bych jí pustit naši podle mě nejlepší pohádku, Anděl Páně 2. Problém je v tom, že neumí ani trochu česky, zato perfektně anglicky. Poradili byste mi, kde bych mohl sehnat anglické titulky?

Odpovědi
ivzez

Vložit sem odkaz na film s titulky nebo na samotné
titulky by podle mne bylo porušením zdejších pravidel.

Edison

… a proč ne s titulkami, když já si klidně dám svíčkovou s vosmami knedlíci? 😁

Kepler

S anglickými titulkami neporadím a s titulky taky ne. Podobný problém jsem měl s filmem Kurvahočigutentag, když jsem ho chtěl dovézt do Německa. Neuspěl jsem. Zdá se, že se dá sehnat jen na cizích webech, pokud tam ten film vůbec je.

Kepler

Edison: a kolik ti jich dají? Nebo přidají vosí hnízdo? 🙂

Edison

Kurnik… Jsem to chtěl napsat do diskuse… Do odpovědí to nepatří… Mno… kolik… Kdysi jsem dostával pekáč patek… 😁