lerak14

kde lítají pečení holuby?mám malé plat a skoro nic do huby

Doplňuji:
konečně si někdo všiml jak jsou ti holuby(i) napsáni-je 22.31hod

Nejlepší odpověď
mojitek

malé plat? Was ist dass?

Další odpovědi
Miroslavst

To nevím, ale do huby ti dám :D
http://i.idnes­.cz/09/042/gal/CEN2a7c2c­_pest2.jpg

quentos

s tvrdým y na konci? no leda tam, kde je pekař čuně

led

v stredu sa vydajte na cestu. Keď prídete na kraj Zeme, zohnite sa a pozrite cez okraj na Zem z druhej strany, tam už na vás čakajú.

verka

Opraveno to tam je již dávno, máme na to pana učitele. Kdybychom měli reagovat na všechny chyby, tak nic jiného neděláme!

anonym

To byla otáska s češtyni? Že všech 5 odpovjedy sou jak vot vikastrované učytelki. Fakžejo.

1popelka1

pečení holubi létají jedině v pohádkách