moondoo.org

Kde letět přes léto na dovolenou s nejlepším poměrem cena/výkon?

Egypt hodně podražil a už se v poměru cena/výkon nevyplatí

Odpovědi
df

Klidně si připlať, nejhorší je škudlení na nesprávném místě. Je to jednou za čas, tak je třeba dívat se na kvalitu.

Justin1

Záleží na tom, jaký výkon chceš. Dovolená se dá trávit i v Česku, potom to tak moc nestojí. Hodně atrakcí má třeba Liberec.

Filip84

Ono záleží co chceš: jestli se válet, jestli chodit po „památkách“, cestovat, lézt po horách, to jsi, poněkud, nenapsal. Bez toho Ti asi nikdo nějak blížeji neporadí, že.

elkon

Kde nevím, ale kam, to bych věděl.

dubraro

Lidi si dost si chválí Turecko. Mně se líbilo v Maďarsku v lázních.