MCík

Kde koupit základní WoW

Zdravím
Potřebuji poradit muj kamarád slaví narozeniny a baví ho WoW. Já bych mu chtěl koupit základní hru ale nikde ji nemužu najít ke koupení poradte lidi. :D
Doplňuji:
ale on dostal lich kinga a k tomu aby naistaloval to tak potřebuje základní wow a burning crusade :D

Odpovědi
ptáč

A jsi si jist že ho to baví? -Tak už ji má. Kup piva a hry ať si pořídí každý sám.

Quimby

To nedělej, základní WoW si už nikde nazahraje. Jedině na neofic. serverech ale pak neni moc důvod mít orignál WoW.