Kde koupit v ČR original US beach bike ?

rád bych zakoupil beach bike s blatníky zn. Schwinn/Cruiser/E­lectra Bike který je znamej z Venice Beach děkuji za tip kde ho koupit jen v US verzi. Děkuji

Odpovědi
dubraro

Zkus nějaké prodejce kol… Taková kola se u nás koupit dají, hledej pod názvem Cruiser nebo městské kolo.

Michálek1245

Mrkněte se sem, myslím si, že podobná cestovní kola tam určitě nemá. Jako rozhodně to není nějaké USA specifikum, které by se tady nedalo sehnat. To, že tomu říkají beach bikes znamená jen to, že se to využívá třeba v Kalifornii a v těchto přímořských státech, kde pláže fungují do jisté míry jako komunikace pro pěší a cyklisty.