kde koupit tlačenkové střevo na Praze 4-Chodov

.....prostě kde se prodává to umělé střevo, díky

Nejlepší odpověď
www

V Brně najdu papír na tlačenku v kdejaké Drogerii, tak v Pze snad taky 😉

Další odpovědi
Jikra

U nás v moloměstě to mají i v kdejakém papírnictví.

ReHu

V Pardubicích je mají taky :).
Když je nemají na Pze 4-Chodově, zkus Phu 3 nebo jinou :).

jaza

Pokud máte na mysli klasické tlusté zvířecí střevo, tak to koupit nedostanete, je i pro řezníky nedostatkové. Já si u soukromého řezníka objednávám pouze střevo na klobásky, to dostanete někde koupit i normálně. I řezníci používají folii, která se dostane koupit ve 3 velikostech v každém papírníctví. Tu nejširší používám na tlačenku, do střední tlačím všechno možné /do mražáku/ – játrovou zavářku, nastrouhanou zeleninu do polévky, třeba i tvaroh připravený do buchet atd. Pro použití vždy potřebné množství jen odkrojím.

tatanka

Papírnictví, drogerie, určitě specialka Maso Profit, ale ta je snad v Hloubětíně nebo se zkuste dohodnout s řezníkem kam chodíte nakupovat.