bulík

Kde koupit ten černý igelitový pytel na zip, jak používají záchranáři?

Nejlépe s vnitřním zipem, abych si jej mohl zavřít. Firma dodělala PC, zrušila tablet, posílá sms k opravě PC a jako důchodce mne už nebaví financovat přehmaty rádoby firem. Končím a nechci udělat doma bordel.

Nejlepší odpověď
Awe

Polož kus fólie na zem, a hlavně zvol kvalitní způsob… Když se střelíš do hlavy brokovnicí tak ani pytel ti nepomůže… Takže buďto bych volil otravu prášky nebo jedem, oběšení nejlépe nad fólií, jestli by si volil podřezaní tak nezapomeň zavolat na policii ať tě nenajdou až za 14 dní, to by si otrávil i sousedy ( ale hlavně dost hluboko jinak to nemá smysl ). Jestli se chceš zastřelit tak vol srdce opět nad fólií ideálně s ráži 9mm nebo menší (třeba 7,65).Zbytečně se netrap volbou oblečením tak jako tak, budeš vypadat blbě. Ale vol způsob v domácím prostředí a neotravuj lidí kteří spěchají do práce (například skokem pod vlak nebo z mostu)

Další odpovědi
jáára

to je fake, ne?

bulík

Awe, díky za nápady, ale rozklad těla ve vedrech je normální, flintu nepoužiju, jasan, prášky, nejlépe na spaní, oblbnou a pak dalš v jejich kombinaci.