CobblíkCZ

Kde koupit staré minidisky (MD) ?

Zdravím,

určite si pamatujete Walkmana na minidisky. Já jeden takový našel (kupodivu funkční od Sony) a chtěl bych koupit nové minidisky, prodávají se vůbec ještě?¨

Díky za odpověď.

Odpovědi
gecco

Třeba tady – https://www.pro­dejdvd.cz/p/169403­/minidisc-sony-80-color
😉
Kde to nahrát máš?

Radius

Minidisky se prodávají v prodejnách Sony, např. v Praze dole na Karlově náměstí je mají (prodejna Sony), přehrávače žádné neměli, ale média (80 minut) bez problémů.

Dále se prodávají minidisky na Aukru, často i s pouzdry a s fólií na sobě, tedy nepoužité.

Na Aukru se prodávají celé sbírky originálních, již nahraných minidisků.