Majka2114

Kde koupit sluneční kapky?

kdo vlastní zlaté sluneční kapky mimo pana Spěváčka?kde se dají koupit?

Odpovědi
arygnoc

všechny zdroje ohledně Slunečních kapek mají jeden původ – pravě onoho pana Spěváčka.

Podle mne se jedná o mystifikaci a nekalé vydělávání peněz na lidech, kteří jsou nemocní.

Nechcete vyskoušet třeba jamajské operatéry, rumunské čarodějnice nebo nějaký zapomenutý kmen v Africe nebo Jižní Americe?
Nebo jděte do Lurd.