brokol

Kde koupit školní batoh?

Potřebuji aktovku do školy, do 1000,– v kamenném obchodě (ne na e-shopu).

Nejlepší odpověď
hanysicek

Nevím kde bydlíš, ale ve větším supermarketu se dá koupit, nebo v nějaké obuvi mají i batohy, nebo i ve sportech třeba v adidasu, niku taky najdeš určitě do 1000.-Kč.:-)

Další odpovědi
Michal Kole

Kup si ji v e-shopu, kde je výdejna ve městě kde bydlíš (smlouva musí být uzavřena přes internet). V e-shopu můžeš zboží do 14 dnů vrátit to v kamenném obchodě nemůžeš.

terinka123

POkud vyhledavate kvalitni batoh pak se pripravte ze za nej budete muset dat vysi cenu a proto bych hledala v kvalitnich obchodech …kvalitni znacky ktere mam vyskousene :burton ,dakine herse feathers a spoustu dalsich

Martulka0408

Ahoj, v kamenném obchodě nevím, ale kdyby ses přeci jen rozhodla pro e-shop, mrkni sem: http://www.otto-shop.cz/, třeba si nějaký vybereš :)

Pety2015

Ahoj my jsme zkusili v kameném obchodě a koupili na e-shopu. :)