Kathy88

Kde koupit rychle a levně reklamní textil?

Jde mi hlavně o trička, mikiny, příp. tepláčky pro děti do 15 let!! Potřebuji je na jednorázovou akci o víkendu, takže nechci nic značkového za velké peníze, stačí obyčejný reklamní textil, ale potřebuji ho do tohto víkendu! Děkuji za tipy :)

Odpovědi
jjj123456789

Rozhodně ne v železářství.

ivzez

Zkusila bych vietnamskou SAPA.
Při větším odběru byste
mohla dosáhnout hodně zajímavých cen.

milionář

Zdravím, zkuste se mrknout tady http://eshop.fi­remnipotisk.cz/76-reklamni-textil Kupoval jsem tam tricka pro deti na tabor a stacily. Nebo pokud mate pobliz nejakou vietnamskou prodejnu, tak se mrknete tam, ale u nas meli jen pro dospele a jen 2 barvy :(