pukula

Kde koupit plesové/maturitní šaty? (Moravskoslez­ský kraj)

Dobrý den,
vím že je ještě celkem brzo, ale i tak bych se chtěla zeptat, kde se podle Vás dají v Moravskoslezském kraji koupit pěkné plesové/maturitní dlouhé šaty? Hledala jsem na internetu různé salony, ale na stránkách bylo pokaždé málo vystavených šatů, nebo napsali, že je to pouze e-shop. Šaty bych si potřebovala vyzkoušet, protože jsem poměrně vysoká. Jestli máte někdo jakoukoliv radu nebo zkušenost, budu ráda.
Předem děkuji

Půjčení od kamarádek je problém, většina je malá, v salonu klidně, ale potřebovala bych poradit dobrý salon :)

Nejlepší odpověď
Smackdown

Nekupuj,ale pujči si je v obchodě.

Další odpovědi
Danina65

V našem kraji se to také obvykle řeší půjčením.Dívky si mezi sebou řeknou, která má velkou nabídku za slušnou cenu.Ale nedivím se ti, že se už zajímáš, taneční jsou už pomalu zabrané, a ty opravdové kousky se zamlouvají na hodně dopředu.