NIČITEL

Kde koupit pacičku ke klávesnici ?

Dobrý den omylem se mi ulomila pacicka u klavesnice,ktera prepina vysku klavesnice. Klavesnice – Genius GC Gaming Imperator pro…Jsem s touto klavesnici velmi spokojen a proto nechci kupovat nocou ale nevyhovuje mi tato poloha klavesnice.Da se nekde koupit?

Nejlepší odpověď
Alesh

Náhradní díly ke klávesnici nejspíš neseženeš. Co tu pacičku prostě slepit, to by nešlo?

Další odpovědi
Emefej

Projdi bazary PC, mají tam hromady věcí, třeba tam najdeš i tvou klávesnici.

gecco

Ne…
Můžeš obejít:

  • servisy a prodejce počítačů, jestli tu klávesnici (či podobnou) nemají vyřazenou
  • dtto sběrné dvory

Nebo pacičku slepit či vyrobit novou (např. 3D tiskem – vzhledem k velikosti to bude pár korun – pokud jsi schopen vytvořit ´model´).

Karel Vajdak

Aliexpres je prodává. Různé druhy.