Tomminek

Kde koupit oblek pro studenta?

Zdravím,
jsem v maturitním ročníku a s hrůzou jsem zjistil, že už se nevejdu do obleku, který jsem měl v tanečních, protože jsem vyrostl. Čeká mě stužkovací večírek, maturitní ples, maturita a s trochou štěstí i události na VŠ. Vůbec si nevím rady, kde nějaký slušný oblek sehnat.

Kde jste kupovali oblek vy? Kolik vás to stálo?

Děkuji za případné odpovědi.

@Lamalam Oblek jsem tehdy kupoval s rodiči v Polsku, když jsme ještě bydleli blízko hranic. Bohužel jsme se přestěhovali na druhou stranu ČR, takže je teď Polsko pro mě hodně daleko.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Oblek do tanečních jsi kupoval kde? Možná by tam mohli mít i oblek pro studenta…

Další odpovědi
Drap

Posledních několik obleků jsem si nechal šít. Kde, ti nepomůže. Firma se už sloučila jinou a přestěhovala.

Klaproth

Doporučuji nějaký obchod s oděvy.

independent

Já taky v Polsku v Cieszyně, hned za bývalou celnicí.