Kde koupit nýty na řetěz motorové pily?

Pořídil jsem si z bazaru nýtovačku na opravu řetězů motorových pil jelikož mě vyhodili z prodejny Stihl že nemám jejich značku 🙂. Nevím ale kde sehnat nýty kterými se řetěz spojuje, hledal jsem na netu a nic jsem nenašel.Jestli máte zkušenosti nebo jestli to někdo taky upravuje sám dík

Odpovědi
elektrikář

Poptal bych se v nějaké šroubárně. Nebo servis řetězových pil ti by mněli vědět o výrobci.Všichni nejsou tak mrzutí a poradí vám.