karel.xyz2

Kde koupit naslouchátko jako dárek?

Kde koupím naslouchátko pro nedoslýchavé (důchodce) jako vánoční dárek?

Ideálně v Olomouci nebo poblíž (i brno a ostrava asi) (přes eshop by to asi už nemuselo dorazit včas).

Kde to hledat? V lékárnách? V elektronice asi ne (?)

A rovněž kolik stojí nějaký alespon trochu „lepší“ kousek? 500 Kč nebo 1000 Kč?

Odpovědi
Mc Merkurion

… v příbuzenstvu jsme to kupovali někde na eshopu, a bylo to taky pod stromeček, vybíral to švára, funguje dobře a zatím spokojenost, vím akorát, že to stálo okolo dvou tisíc …

pusinka50

Těžko odhadnout, co je lepší kousek a jak bude fungovat.
Zadala jsem na www.zbozi.cz Olomouc a dodání do vánoc a zobrazilo se níže uvedené:
https://www.zbo­zi.cz/hledani/?q=nas­louch%C3%A1tko&­sgId&aq&razeni=nej­levnejsi