žolik

kde koupit měřič větru

Nejlepší odpověď
kapka

To jsem zvědavá, jestli Vám tu otázku admin taky přesune do zábavy. Já se tu nedávno ptala, jaký si mám koupit budík, dala jsem to logicky do „nakupování“ a ejhle, bylo to adminem přesunuto do zábavy. Nejspíš je na nakupování budíků něco moc zábavného. 🙂

I když pro Vás by se možná hodila další podkategorie „otázky od žolíka“, která by byla v kategorii „spam“, že?

Ale jestli ten měřič opravdu hodně potřebujete, tak si ho kupte třeba tady http://www.ki­teboarding.cz/eshop/e­lektronika/ane­mometr-windtronic-2-vc-pouzdra.php?cu­rrency=CZK&gclid­=CLfnvur8i6kCFY­eVzAod3CM0ig