Arixxon

Kde koupit malé uzavíratelné ampulky s vodou či bez?

Dobrý den, nevíte někdo, kde se dají koupit jakési ampulky s vodou? Obsah vody by měl být asi tak o velikosti 20–50 kapek vody, vážně malé… Nebo prázdné uzavíratelné ampulky které se samy neotevřou při nošení. Jde o zdravotní důvody k ředění. Děkuji moc za každou odpověď.

Úprava po první odpovědi: Nejedná se o ředění do injekce či co, jde o prášky rozpustné ve vodě, aulin přesněji.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nějak to nechápu. Sáček aulinu můžeš rozpustit ve všem co je pitelné. Jedině alkohol není vhodný !
Sáček aulinu v 50 kapkách nerozpustíš.
Pokud na tom trváš tak si kup v lékárně zkumavky na moč a používej je na vodu. Vodu budeš muset obměňovat, nebo se zkazí. Zkumavka je uzavíratelná a při nákupu je sterilní.

Pro ředění injekcí se používá většinou fyziologický roztok. To je myslím 9% roztok chloridu sodného.

Další odpovědi
zzzzz

Pokud je to k ředění léků, tak by je měla píchat sestra a ta to mít bude.
Pokud je to k ředění drog, dá se to pořídit v Dropi-nu, nebo Renarkonu. Dávají to zdarma k výměnám jehel.

rouzi

Asi nerozumím, není lépe užívat Aulin v tabletkách?